طراحی داخلی متفاوت و منحصر به فرد فروشگاه محصولات چرمی

فهرست مطالب

فروشگاه محصولات چرمی SUREN از اولین فروشگاه های مرتبط با مد در Wudaokou چین است که صاحب و موسسین این فروشگاه زوجی فارغ التحصیل از آکادمی هنر و صنایع دستی بوده اند که علاقه و اشتیاق زیادی برای ساخت انواع چیزها با چرم داشتند و این علاقه منجر به تاسیس فروشگاهی برای فروش محصولات  چرمی و کارهای دستی آنان شد. از زمان تأسیس SUREN در سال 1993 تا به امروز ، همواره پایداری و اصالت صنایع دستی  چرمی در این فروشگاه حفظ شده است.

این فروشگاه خرده فروشی در طبقه همکف یک ساختمان مسکونی واقع شده است. اگرچه مساحت 150 متر مربع را در بر می گیرد ، اما در سه طبقه و به صورت لایه ای طراحی شده است طبقه همکف ، طبقه زیرین و طبقه بالای همکف!

بیشتر بخوانید: وام سیم کارت

پس از طبقه بندی منطقی محصولات چرمی SUREN ، با تفکری پیچیده هویت ویژه ای به فضا افزوده شد از آن جا که کالاهای چرمی مانند کارت ویزیت شخصی هستند قطعا  آنها نیاز به ویژگی هایی دارند که معرف این ویژگی ها و هویت اصلی ان ها باشند.
دیوار سبز در راهروی ورودی به طبقه سوم فروشگاه و یا طرح تخته سیاه بر روی دیوار ها و یادداشت ایده ها و نوشته ها روی دیوار  همینطور نرمی منحنی ها و قوس های به کار رفته در فضا، نوع چیدمان و مبلمان مورد استفاده و قفسه بندی تنها مواردی از ویژگی های منحصر به فرد در فروشگاه است .

بنابراین طراحی فضا به منظور ایجاد مکانی پیچیده برای شکل گیری تصاویر جدید از فروشگاه در ذهن کاربران خلق شد البته اگرچه بسیاری از ایده های طراحی کاملاً عملی نشده اند. اما منجر به طراحی یک فروشگاه چرم غیر متعارف گردید که با سبکی هنری و زیبا مخاطبین زیادی را جذب و محصولات را در محیطی در خور و شایسته به نمایش می گذارد.

منبع:www.arel.ir