مشاوره جهت ساخت طبقه مازاد

فهرست مطالب

در سال‌های اخیر به‌دلیل افزایش ساخت و ساز و همچنین افزایش قیمت مسکن، برخی از صاحبان ملک و یا سازندگان اقدام به ساخت بنای اضافی بر روی بنا و ملک خود نموده‌اند. برای ساخت طبقه اضافی بر روی ملک خود شما نیاز به به دریافت مجوز ساخت طبقه اضافی و اخذ طبقه مازاد بنا و سازه خود از مراجع قانونی این کار یعنی شهرداری منطقه خود خواهید داشت. به‌همین منظور و برای آسان‌تر نمودن مراحل انجام این روند مشاوره جهت ساخت طبقه مازاد در شرکت فنی و مهندسی رویال سازه پایدار برای شما در نظر گرفته شده است. زیرا اگر برای ساخت طبقه اضافه اقدام به دریافت مجوز نکنید، حتما با اقدام قانونی شهرداری مواجه خواهید شد. بنابراین برای اینکه دچار مشکلات ساخت طبقه مازاد بر روی بنا خود نشوید، بهتر است با ما همراه باشید تا با شناخت بیشتر در این راه گام بردارید.

بیشتر بخوانید : تعداد طبقات مجاز در تهران

بهترین مشاوره جهت ساخت طبقه مازاد در رویال سازه پایدار

امروزه اضافه کردن یک طبقه به ساختمان و بنایی که در حال ساخت است و یا از قبل ساخته شده است یکی از دغدغه‌های سازندگان ساختمان سازی در سراسر کشور به‌شمار می‌رود. دلیل اضافه کردن یک طبقه به بنا یا همان اضافه اشکوب هم افزایش قیمت روزبه‌روز مسکن و هم سودی است که از این طریق نصیب سازندگان خواهد شد.

اگر شما یک منزل قدیمی دارید و یا دوست دارید که یک طبقه اضافه برروی ساختمان خود بسازید، حتما باید اقدام به دریافت مجوزهای لازم بنمایید، زیرا در غیر این صورت با اقدام قانونی شهرداری مواجه خواهید شد و حتی ممکن است بنای شما به‌دستور شهرداری تخریب شود. برای پیشگیری از این کار ما در شرکت فنی و مهندسی رویال سازه پایدار برای شما مشاوره جهت ساخت طبقه مازاد در نظر گرفته‌ایم تا دیگر با تخریب بنای خود مواجه نشوید.

بیشتر بخوانید : ثبت شرکت در شهر قدس

شرایط ساخت طبقه اضافه برروی بنا

شرایط ساخت طبقه اضافه برروی بنا

  • بررسی مقاومت ساختمان توسط یک کارشناس خبره این کار ضروری است.
  • با تایید شدن در مرحله اول، باید اضافه پارکینگ بنا در نظر گرفته شود.
  • رعایت کردن اصلاحیات و تراکم مجاز پهنه بر طبق طرح تفضیلی در نظر گرفته شود.
  • با ساختمان‌های مجاور و کناری حد فاصل رعایت شده باشد تا خطری کسی را تهدید نکند.
  • تمامی نقشه‌های معماری، تاسیسات مکانیکی، تاسیسات الکتریکی توسط نهاد قانونی شهرداری بررسی می‌شود و لزوم تایید این مدارک برای صدور پروانه ساخت الزامی است.

پیشنهاد ما به شما این است که برای پیشبرد بهتر امور خود برای ساخت طبقه اضافه بر روی ساختمان خود از مشاوره جهت ساخت طبقه مازاد شرکت فنی و مهندسی رویال سازه پایدار استفاده نموده تا با به‌دست آوردن اطلاعات کافی، آگاهانه وارد این کار شوید و خدای ناکرده دچار ضرر و زیان مالی نشوید.

بیشتر بخوانید : ثبت شرکت در اندیشه

ارائه مشاوره جهت ساخت طبقه مازاد در شرکت رویال سازه پایدار

به یاد داشته باشید که تراکم مازاد و اضافه بنا بدون کسب مجوزهای قانونی این کار نوعی تخلف محسوب می‌شود و می‌تواند جریمه‌های سنگین و حتی تخریب بنا را برای شما در بر داشته باشد. بنابراین برای جلوگیری از ضرر و زیان مالی و برای پیشبرد بهتر امور و همچنین زیباسازی شهر و کشور خود و آسایش همگان از مشاوره جهت ساخت طبقه مازاد که در شرکت فنی و مهندسی رویال سازه پایدار برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است، استفاده بهینه نمایید و با آگاهی کامل در این راه قدم بردارید.

ما در رویال سازه پایدار در خدمت شما هستیم تا با مشاوره درباره امر مهمی مانند ساخت طبقه مازاد به شما برای انجام بهتر این کار یاری برسانیم. برای مشاوره در این زمینه با ما در تماس باشید.

بیشتر بخوانید : مازاد تراکم ساختمان