مشاوره جهت تأیید کمیته نما

فهرست مطالب

منظر و سیمای هر شهری در کشورمان از اهمیت بالایی برخوردار است و یکی از عواملی که ممکن است نما و منظر شهرها را بهم بریزد و دچار بی‌نظمی نماید، نمای ساختمان‌های آن شهر است. بنابراین برای داشتن شهر و کشوری زیباتر، بهترین کار این است که با کنترل نماهای ساختمان‌های طراحی شده پیش از اجرا و ایجاد یک تناسب بین این ساختمان و ساختمان‌های مجاور آن ضوابطی خاص در نظر گرفته شود که این کار در کمیته نمای ساختمان صورت می‌گیرد. شما با دریافت مشاوره جهت تأیید کمیته نما از شرکت فنی و مهندسی رویال سازه پایدار دیگر نگران برگشت پرونده خود در کمیته نما نخواهید بود. بنابراین برای برداشتن گام‌های آگاهانه در دریافت تایید کمیته نما با ما در این مطلب تا انتها همراه باشید.

مشاوره جهت تأیید کمیته نما در بهترین شرکت فنی و مهندسی

کمیته نما در واقع کمسیونی که طبق تفاهم نامه بین سازمان نظام مهندسی و معاونت شهرسازی و معماری، برای ارزیابی کردن، بررسی، تحقیق و تأیید نمای همه ساختمان‌ها پیش از آنکه در سطح شهر اجرایی شوند، تشکیل می‌شود. وظیفه این نهاد تایید یا عدم تایید نمای یک ساختمان است.

برای تایید کمیته نما مالک ساختمان موظف است که قبل از اجرایی شدن نمای ساختمان خود به معاونت شهرسازی و معماری شهرداری مراجعه نماید و اقدامات لازم جهت اخذ تایید نمای ساختمان خود را انجام دهد. ما در رویال پایدار به شما پیشنهاد می‌کنیم برای اینکه با عدم تایید نمای ساختمان خود مواجه نشوید، با دریافت مشاوره جهت تأیید کمیته نما از رویال سازه پایدار از مشاوره عالی کارشناسان و مشاوران مجرب مجموعه ما استفاده نمایید و تایید نمای ساختمان خود را به‌راحتی از کمیته نما دریافت کنید.

اهداف کمیته نما

اهداف کمیته نما

قطعا یکی از عوامل مهم در زیبا سازی شهرهای کشورمان، نمای ساختمان‌های هر شهری است. کنترل نمای ساختمان‌های هر شهری توسط نهاد مسئول این کار از جمله کارهایی می‌باشد که برای زیباسازی منظر و سیمای شهرها در نظر گرفته شده است. در ادامه به اهداف این نهاد که همان کمیته نماست، اشاره شده است:

  • بالابردن کیفیت منظر شهرها
  • اجرای نما متناسب با فضاهای هر شهری در کشور
  • نما و توجه به اقلیم هر شهر
  • نظم دادن به نماهای ساختمان‌های شهر
  • اجتناب از بی‌نظمی در سیمای هر شهری
  • داشتن تصویری از نمای ساختمان قبل از اجرایی کردن آن
  • و…

شما می‌توانید با درخواست مشاوره جهت تأیید کمیته نما از شرکت فنی و مهندسی رویال سازه پایدار با آگاهی کامل در این راه قدم بردارید. برای مشاوره در زمینه تایید کمیته نما ما در رویال سازه در خدمت شما هستیم. با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : ثبت شرکت در اندیشه

رویال سازه پایدار و مشاوره جهت تأیید کمیته نما

در هر شهری اولین چیزی که توجه ما را به خود جلب می‌نماید، نمای ساختمان‌های آن شهر است که اگر نظارت خوبی قبل از اجرایی شدن نمای ساختمان‌ها صورت بگیرد و سازندگان یک بنا امر به این مهمی را رعایت نمایند، ما شاهد شهری زیبا، منظم و همگون خواهیم بود. نظارت بر امر مهم نمای هر ساختمانی قبل از اینکه به مرحله اجرا درآید، برعهده کمیته نما می‌باشد.

بنابراین شما برای دریافت تایید کمیته نما برای نمای ساختمان خود می‌توانید از مشاوره جهت تأیید کمیته نما شرکت فنی و مهندسی رویال سازه پایدار به نفع خود استفاده نموده و به‌راحتی تایید نمای ساختمان خود را از این کمیته دریافت نمایید.