طراحی ویلا در تهراندشت

فهرست مطالب

طراحی ویلا در تهراندشت

تهراندشت منطقه‌ای در محدوده ی شهر کرج می‌باشد که مسیر دسترسی به آن از مسیر اتوبان تهران کرج و بعد از آن کرج قزوین می‌باشد که چند کیلومتر بعد از کرج در مسیر دسترسی به تهراندشت قرار می‌گیرید. خوب است اطلاع داشته باشید که فاصله خیابان اصلی این منطقه با میدان آزادی تهران، ۶۹ کیلومتر است و این یعنی در ساعات خلوت روز رسیدن به تهران دشت، در حدود ۱ ساعت زمان می‌برد و در ساعات شلوغی و ترافیک نیز این فاصله ۱.۵ ساعت می‌باشد. با توجه به موقعیت جغرافیایی این منطقه و استقبال افراد زیادی از طراحی ویلا در تهراندشت در این مطلب سعی داریم به ویژگی‌های مثبت این منطقه برای سرمایه گذاری و ویلا سازی بپردازیم.

شماره تماس: 09124409621

طراحی ویلا در تهراندشت

 طراحی ویلا در تهراندشت

منطقه تهراندشت و سرخاب، از نظر دسترسی موقعیت بسیار مناسبی دارند که نیازی به گفتن ندارد و شما می توانید از نرم افزارهای نقشه خوانی موجود در گوشی موبایلتان استفاده نمایید و فاصله تهران تا این منطقه را بررسی نمایید. شما تنها با یک ساعت رانندگی در روزهای خلوت سال و یک ساعت و نیم رانندگی در روزهای شلوغ به سرخاب می‌رسید که این موضوع یعنی دسترسی آسان و مشخص به ویلای شخصیتان، گزینه ی بسیار قابل اهمیتی است که حتما باید آن را لحاظ کنید.

بیشتر بخوانید : اخذ پروانه ساخت در منطقه 1

سطح آب خوب در تهراندشت

تهراندشت و به ویژه منطقه سرخاب، از دیرباز به باغستان سرسبز مشهور بوده و آب در این منطقه در سطح بسیار بالایی از زمین واقع شده است. علت این عمر، قرار گرفتن منطقه در پای کوهستان البرز می‌باشد که از سوی دیگر منطقه سرخاب در تهراندشت مثل یک دره در یک دشت است و به همین علت نیز دسترسی به آب، بسیار آسان می‌باشد. سطح آب خوب در ویلا و دسترسی ساده به آب درون ویلا بسیار پر اهمیت می‌باشد و به عبارتی ویلا بدون آب جذابیتی ندارد، چرا که شما برای فضای سبز و تفریحات استخر و آب، احتیاج به دسترسی ساده به آب خواهید داشت که با طراحی ویلا در تهراندشت توسط تیم رویال سازه پایدار به بهترین شکل ممکن به آن دست پیدا می‌کنید.

 دسترسی آفتاب مناسب با طراحی ویلا در تهراندشت

اگر اهل تفریحات آبی هستید ( که جز جدایی ناپذیر یک ویلاست ) و می‌خواهید از استخر استفاده نمایید، باید ماه های بسیاری از سال به آفتاب مناسبی دسترسی داشته باشید، از این رو آفتاب خوب در منطقه ساخت ویلا از نکات کلیدی می‌باشد و منطقه تهراندشت و سرخاب، در ماه‌های بسیاری از سال میزبان آفتاب هستند و از این رو تفریحات آبی و استخرهای روباز در این منطقه مورد استقبال قرار می‌گیرند.

شماره تماس: 09124409621

حاصلخیری خاک تهراندشت

به طور قطع ویلا باید دارای محوطه مناسبی باشد، چرا که طراحی ویلا با محوطه سرسبز آن شناخته خاهد شد و وقتی منطقه ای به طور کامل سبز نیست، یعنی دسترسی به آب در آن با مشکل مواجه بوده و متعقبا خاک آن حاصلخیر نیست! اما یک منطقه سرسبز و زیبا خبر از کیفیت خاک و آب می دهد که منطقه سرخاب، یکی از سبزترین منطقه‌های پیرامون تهران می‌باشد و باغستان های فراوان این مسئله را تایید می‌کنند که تنها کافی است سری به این منطقه حاصلخیز بزنید و این موضوع را از نزدیک مشاهده کنید تا برای طراحی ویلا در تهراندشت اقدام نمایید.

بیشتر بخوانید : اخذ پایان کار در منطقه 1

طراحی ویلا در تهراندشت

 قیمت زمین برای طراحی ویلا در تهراندشت

قیمت زمین در تهراندشت مثل مناطق دیگر به عوامل گوناگونی بستگی دارد و باید در نظر داشته باشیم که تهراندشت شامل قسمت‌ها روستاهای زیادی است که هریک از نظر قیمتی کاملا متفاوت از یک دیگر می‌باشند.
به همین دلیل استعلام قیمت در همه مناطق و همینطور در شرایط فعلی و عدم ثبات قیمتی به طور دقیق امکان پذیر نیست اما به برخی از عوامل موثر بر قیمت زمین برای طراحی ویلا در تهراندشت می پردازیم.

بیشتر بخوانید : وام طلا

پیش از هر مسئله باید در نظر داشته باشید که قیمت ویلا و زمین کاملا مجزا می‌باشند و قیمت ویلا وابسته به عواملی مثل متراز، کیفیت ساخت، مصالح به کار رفته، موقعیت جغرافیایی و دسترسی به مناطق شهری، امکانات اضافی همچون پاکینگ، انباری، استخر و… می‌باشد اما قیمت زمین در تهراندشت، بستگی به عوامل زیر دارد:

  • دسترسی به آب برای آبیاری و یا تامین آب استخر
  • وضعیت سند ملکی بنا، تک برگ یا قولنامه ای بودن سند، اصلاحات اراضی.
  • امکانات زمین موردنظر، نظیر دسترسی به آب، برق، گاز
  • موقعیت و دسترسی به مراکز خدماتی، سوپرمارکت، مرکز درمانی و …
  • آب و هوای منطقه مد نظر، مردم و فرهنگ

طراحی ویلا در تهراندشت

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه طراحی می توانید با ما در رویال سازه پایدار تماس بگیرید.

شماره تماس: 09124409621