دریافت برگه استحکام بنا در تهران

فهرست مطالب

همه ما می‌دانیم که تمامی خانه‌های ساخته شده در هر نقطه کشور دارای پایان کار نیستند. برای نمونه خانه‌هایی که در حاشیه شهرها ساخته می‌شوند، در ابتدا جزو حریم شهری نبوده و با گذشت زمان جزو حریم شهری محسوب می‌شوند. در برخی از موارد نیز مالک کاربری ملک مربوطه را تغییر داده و از ملک مسکونی به ملک اداری یا تجاری تبدیل نموده است. در شرایطی این چنینی مالک برای انتقال دادن ملک خود، تخریب و نوسازی و انجام امور شهرداری به گواهی پایان کار نیاز خواهند داشت. شهرداری در این شرایط مالک را برای صدور گواهی پایان کار، ملزم به دریافت برگه استحکام می‌نماید که بدون آن قادر به هیچ تغییری در ملک خود نیست. حال اگر شما نیاز به دریافت برگه استحکام بنا در تهران باید این برگه را از یک مهندس ناظر تهیه کنید که ما در رویال سازه پایدار می‌توانیم شما را در این زمینه راهنمایی کنیم. بنابراین با ما همراه باشید.

شماره تماس : 0217749146809124409621

دریافت برگه استحکام بنا در تهران

امروزه با پیشرفت در جوامع شهری و نظارت پیدا کردن بر ساختمان‌ها، مفهوم مدیریت شهری و نظارت بر انواع ساختمان‌های تجاری، اداری و مسکونی بیش از پیش اهمیت یافته است. در گذشته بیشتر ساختمان‌ها بدون پایان کار بودند؛ اما امروزه پایان کار و دریافت برگه استحکام بنا بسیار ضرورت یافته است.

شما بدون دریافت برگه استحکام بنا و پایان کار نمی‌توانید حتی برای تغییر کاربردی ملک خود اقدام کنید. بنابراین، برای هر تغییری در ملک خود مانند خرید و فروش، انتقال سند، تغییر کاربری و… نیاز به برگه استحکام بنا خواهید داشت. با این توضیحات برای دریافت برگه استحکام بنا در تهران می‌توانید صفر تا صد کار را به ما در شرکت رویال سازه پایدار بسپارید و خود آسوده باشید.

در چه مواردی به برگه استحکام بنا نیاز داریم؟

تا اینجای مطلب دریافت برگه استحکام بنا در تهران به این نتیجه رسیدیم که اهمیت دریافت این برگه بسیار مهم است و شما برای هر تغییری در ملک خود با آن نیاز خواهید داشت. در ادامه قرار است با هم بررسی کنیم و ببینم دقیقا در چه شرایطی به این برگه نیازمند هستیم:

  • جهت دریافت پایان کار ملک‌های قدیمی و فاقد هر گونه پایان کار
  • جهت اقدام به اضافه اشکوب و حتی حذف طبقه
  • در صورت تعویض، انصراف یا فوت مهندس ناظر ساختمان
  • در صورت تمایل به تغییر هر نوع کاربری ملک خود
  • در صورت نیاز به گرفتن مجوز برای تاسیس مدرسه، خانه سالمندان، مهد کودک و… ملک خود
  • در صورت تمدید یا باطل کردن پروانه ساخت بنا
  • در صورت عدم انطباق وضع موجود ملک شما با نقشه‌های مصوب آن
  • در صورت ایجاد تغییرات داخلی در یک بنا
  • و …

دریافت برگه استحکام بنا را به ما در رویال سازه پایدار بسپارید

همانطور که در این مطلب بیان شد، برای هر تغییر کوچکی در بنای خود ما به برگه استحکام بنا نیاز داریم، زیرا اهمیت این برگه از پایان کار یک ساختمان نیز بیشتر است. خرید برگه استحکام بنا کار آسانی نیست و ممکن است در حین انجام دریافت برگه استحکام بنا در تهران دچار مشکلاتی شوید.

ما در رویال سازه پایدار برای اینکه شما از کارهای ساختمانی خود عقب نیفتید و دچار ضرر و زیان مالی نشوید، صفر تا صد روند خرید برگه استحکام بنای شما را انجام خواهیم داد. کافی است برای انجام این کار و مشاوره درباره این برگه با ما در تماس باشید.